STRONA ARCHIWALNA

Przejdź na stronę www.portal.polaniec.eu
  • oferta terenów inwestycyjnych
  • Kompleks basenowo-rekreacyjny Delfin
  • Most na rzece Wiśle
  • Kopiec Kościuszki
  • Panorama miasta
Z prac Gminy

Konkurs Literacki ,,Pomaganie jest fajne ..." w Szkole Podstawowej w Połańcu

2017-12-12 17:35

dodano przez: Dominika

            Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Połańcu każdego roku włącza się w realizowanie działań mających na celu pomaganie innym – osobom chorym, niepełnosprawnym, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej, a także zwierzętom – tym bezdomnym  i przebywającym w  schroniskach. Ucząc naszych uczniów pomagania, kształtując w nich wrażliwość na krzywdę ludzi i  zwierząt, pozwalamy im stać się odpowiedzialnymi, młodymi ludźmi, zaangażowanymi w życie środowiska, którym obca jest obojętność. W uczniach naszej szkoły kształtowane są postawy altruistyczne, świadomość, że najwiekszą nagrodą za bezinteresowną pomoc powinny być  uśmiech i słowo ,,dziękuję".

PEŁNA RELACJA - KLIKNIJ

Powrót do poprzedniej
Pomoc dla Ukrainy Spot 2019 Spot 2019 Inwestycje POŁANIEC DLA INWESTORÓW PLANY ROZWOJU Fotogaleria Połaniec.TV Merkuriusz Połaniecki Kosynier - nasza ziemia połaniecka Nagrody i wyróżnienia Oferty pracy Połaniec.info Połaniec w mediach RADA SENIORÓW MŁODZIEŻOWA RADA MIEJSKA Interpelacje radnych INFRASTRUKTURA DROGOWA OCHRONA ŚRODOWISKA OŚWIATA I WYCHOWANIE REMONTY I BUDOWY OBIEKTÓW NA TERENIE MIASTA I GMINY POŁANIEC Lokalny biznes ŚDS WTZ KARTA SENIORA Dane pomiarowe powietrza Nieodpłatna Pomoc Prawna Budowa mostu na rzece Wiśle e-świętokrzyskie Pomoc zewnętrzna dla przedsiębiorców SIP województwa świętokrzyskiego system gospodarowania odpadami propozycje zadań publicznych badanie satysfakcji zgłoś usterkę WKU Sandomierz
Sonda

Proszę ocenić zmiany dotyczące funkcjonalności strony internetowej gminy

Proszę ocenić zmiany dotyczące estetyki strony internetowej gminy

Proszę ocenić zmiany dotyczące przejrzystości strony internetowej gminy

Kalendarz wydarzeń
Więcej wydarzeń
Newsletter
Mapa aktywności organizacji pozarządowych


Uwaga! Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Miasto i Gmina Połaniec.                          Uwaga! Niniejsza strona internetowa podlega ochronie na mocy prawa autorskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright © Miasto i Gmina Połaniec.