Dla Mieszkańców - różne

MKS Czarni Połaniec turniej o awans do II ligi

2022-04-13 08:05

Dodano przez: I.S

W piątkowy wieczór w Hali Sportowej ZS w Połańcu MKS Czarni Połaniec przystąpili do meczu o awans do II ligi. W pierwszym secie Czarni odbiegli gorliczanom i do samego końca nie pozwolili zbliżyć się do siebie. Natomiast drugi set był niesamowicie rywalizujący pomiędzy drużynami. W kolejnym secie gra była wyrównana, jednakże na długo zostanie zapamiętana końcówka meczu, gdzie przy 19 : 22 Czarni pokazali wielką siłę ducha. Niestety V set okazał się  przegranym dla Czarnych Połaniec. Nasza drużyna dobrze rozpoczęła spotkanie, jednak w kolejnych setach nie udało się utrzymać tej przewagi nad Gośćmi.

W sobotni wieczór odbyła się zacięta rywalizacja siatkarzy MKS Czarni Połaniec i Arka II Chełm. W pierwszym secie drużyna Czarni Połaniec prowadziła z czteropunktową przewagą.  Drugi set meczu pokazał szereg błędów zarówno u Czarnych Połaniec jak również u naszych rywali. W trzecim secie Czarni Połaniec zagrali dobrą siatkówkę jednak nasi Goście okazali się lepsi. Wielkie brawa dla naszych zawodników jak również, dla wspaniałej publiczności. Kibice wspólnym dopingiem pokazali miłą atmosferę, która była widoczna na trybunach. Było to drugie spotkanie w ten weekend .

Niedziela będzie dla Nas !

Niedzielne starcie drużyn zapowiadało się bardzo ciekawie. Zawodnicy z Lubcza Racławówka liczyli, że uda im się przezwyciężyć Czarnych. Nasi siatkarze od początku rywalizacji starali się narzucić swój styl gry. Podopieczni Marcina Golonki wyszli na prowadzenie w pierwszym secie, zespół w pełni kontrolował boiskowe wydarzenia. W decydującej części spotkania to Czarni okazali się zwycięzcami. Zwyciężyli z drużyną Lubcza Racławówka 0:3.

Gratulacje dla naszych siatkarzy za wielką walkę i sportową postawę na boisku.